X
تبلیغات
رایتل
زمان ثبت : جمعه 30 اردیبهشت‌ماه سال 1384 در ساعت 12:01 ق.ظ
نویسنده : مهتاب
عنوان :

سوء تفاهم!

خواستم پستِ قبلی رو پاک کنم تا اگه لحن بدی توش بکار بردم و خدای نکرده بعضی از دوستانمو ناراحت کرده ، یه جوری تلافی کنم. اما به چند دلیل این کارو نکردم. قبل از اینکه دلایلشو بگم از آقا سجاد، آقا مهران آقا مهدی و امیر آرام و نرگس خانم و رکسانای عزیز به طور ویژه عذرخواهی میکنم. و اما.... پست قبلی رو پاک نمی‌کنم تا یادم باشه هر وقت عصبانی شدم هیچ چیزی نگم، ننویسم و هیچ تصمیمی نگیرم.

و دیگر اینکه یادم باشه ممکنه بعضی چیزها سوء تفاهم باشه و به اون بدی که ما فکر می‌کنیم نباشه. و یاد بگیرم که نباید حساب همه رو یکی کرد.

بعد از خوندن بعضی آفلاینهام به قدری از پیشنهاد خودم عصبانی شدم که به خودم گفتم : تقصیر توئه که جنبه ی آدما رو در نظر نمی‌گیری. نمی‌خوام حرفاشونو اینجا تکرار کنم چون خودتون می‌تونید حدس بزنید. تا اینجا حق با من بود که هر چی دلم می‌خواد بیام و بنویسم. البته فکر کنم تنها به کسانی برخورد که من براشون احترام قائل بودم. خب، این رو هم باید می‌فهمیدم چون کسی که شخصیتش اجازه داده چنین حرفهای زشت و زننده ای رو بنویسه ، اصلا چیزی به عنوان برخوردن براش معنایی نداره!

قسمت دوم قضیه یه سوء تفاهم بود. که شاید به علت عصبی بودن من اینقدر زاویه دیدم رو خراب کرد. دوست عزیزم شماره تلفنش رو برای هماهنگی برایم ایمیل زده بود ، من هم برایش اس ام اس فرستادم. که گفتند شماره اشتباهه! من هم با ذهنیت خرابی که از آفلاینها گرفته بودم فکر کردم شاید ایمیل هم سر کاری بوده است! از طرفی ناراحت شدم که چرا فریب خورده ام و از این طریق شماره موبایلم را هم شخص مزاحم به دست آورده است!

حالا فهمیدم که فقط یک اشتباه تایپی بوده ! و من نباید آنقدر زود به هم می‌ریختم..........